تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی

خدمات تیم فنی کیمیا الکترونیک

تعمیر تخصصی برد لباسشویی و یخچال به

تیم فنی الکتروکالا سابقه چندین ساله در تعمیر برد الکترونیکی مختلف دارد که مهمترین آن تعمیرات برد الکترونیکی لوازم خانگی به ویژه بردهای لباسشویی است. این تیم در کنار تیم علمی ( تحقیق و توسعه) و به کمک آنها به انجام تعمیرات تخصصی الکترونیک می‌پردازند.

تعمیر ویژه بردهای لوازم خانگی در مشهد

الکتروکالا از ابتدا کار خود را با تعمیرات بردهای لوازم خانگی شروع کرد و بعد از بررسی علمی و تخصصی بردهای موجود در بازار وارد عرصه تولید این بردها شد. در کنار تیم تحقیق و توسعه و علمی الکتروکالا، یک تیم فنی تعمیرات بردهای الکترونیکی نیز فعالیت میکنند و بردهای معیوب را به طور تخصصی و علمی، با کمک تیم تحقیق و توسعه تعمیر میکنند.

تعمیر برد لباسشویی در شهر مشهد

با توجه به این که کیمیا الکترونیک بردهای الکترونیکی مختلفی را طراحی و تولید میکند و یکی از محصولات آنها برد لباسشویی است، مشتریان میتوانند تعمیر برد لباسشویی اینورتر و یا برد لباسشویی یونیورسال با هر برندی را به تیم فنی کیمیا الکترونیک بسپارند.

 

تعمیر برد یخچال در شهر مشهد

کیمیا الکترونیک در حال تحقیق و توسعه برای طراحی و تولید یک برد الکترونیکی یخچال مجهز به اینترنت اشیاء است. با توجه به مطالعات و بررسی های به عمل آمده در زمینه بردهای یخچال، کیمیا الکترونیک تعمیر تخصصی بردهای یخچال با هر برندی و هر نوعی را در شهر مشهد را می‌پذیرد.

 

تعمیر بردهای الکترونیک متفرقه در شهر مشهد

با توجه به فعالیت‌های متنوع کیمیا الکترونیک، تیم فنی کیمیا الکترونیک تعمیرات بردهای اینورتر، بردهای منبع تغذیه و باقی بردهای الکترونیکی متفرقه را نیز می‌پذیرد.

 

 

لازم به ذکر است که دفتر تعمیرات کیمیا الکترونیک واقع در مشهد است، اما تعمیرات برد الکترونیکی را از همه شهرهای ایران پذیراست. مشتریان عزیز می‌توانند با هماهنگی قبلی از طریق تلفنهای شرکت، بردهای معیوب خود را برای تعمیر به تیم فنی ما بسپارند.

 

مطالب آموزشی در زمینه تعمیرات بردهای الکترونیکی

بلاگ الکتروکالا در زمینه عیب یابی، نگهداری و تست بردهای الکترونیکی مقالاتی را به صورت رایگان منتشر میکند. این مقالات از تجربیات تیم فنی کیمیا الکترونیک به دست آمده است. 

مشاهده همه